کاربران عزیز لطفا به فروم کومه بپیوندید به تالار کومه بپیوندید
سلام ،برای دستابی انجمن کومه به آدرس coome.ir بیایید.
+5 امتیاز
361 بازدید
سوال شده توسط (470 امتیاز)
ویرایش شده توسط
اکانت هامون پاک شدن یا من یادم رفته؟!

چرا اینجا اینجوری شده؟این همه پست و مطلب گذاشته بودیم ((

دیگه کسی از بچه های قدیم نمونده؟!

یادش بخیر،۴ سال پیش اینجا عضو شدم و با تاپیک آقا احسان (چگونه کریسیس را آنلاین بازی کنیم) با کومه آشنا شدم،یادش بخیر،کاش کومه مثل اون موقع بود

۴-۵ بار سایت رو سرچ کردم تا مطمئن بشم درست اومدم :\\\\

پرسش سوال رو زدم فک کردم تو فیس بوک فارسی کومه میاد،تاپیک شد :O

4 پاسخ

+4 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (16.6k امتیاز)
انتخاب شده توسط

بهترین پاسخ
سلام آقا سعید

متاسفانه اره همچی عوض شده..

من هستم معمولا هر روز سر میزنم اینجا..
دارای دیدگاه توسط (470 امتیاز)
خیلیییی حیف شد
دارای دیدگاه توسط (1.7k امتیاز)
یه گپی....سایتی...چت رومی..چیزی بگین بپاشیم اونجا دیگه....
دیگه از این ساده تر

:/
+5 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (1.3k امتیاز)

سلام

سعید جان روزای خیلی خوبی توی کومه بود ، خیلی خوب و فراموش نشدنی . شاید الان بعضی از دوستای صمیمی و با معرفتتو از کومه شناختی شایدم نه ولی بهرحال خیلی خوب بود.

اما من تا حدودی حق میدم به جناب مدیر. البته بگم تجربه کردم که میگم. تا وقتی انجمن بود همه برای اومدنشون منت میزاشتن یا بد میگفتن (اعتراف میکنم یکی خودم) اما بعد از بسته شدن همه میان میگن حیف که نیست و دلمون تنگ شده و ... .

انجمن داری هم خیلی سخته خیلی سخت . کلا انجمنا سیستمی ندارن که خوب بتونه بالا بره و همیشه یه قدم از سایت های وردپرسی یا مشابه که انجمن نیستن عقبه . از طرف دیگه هم که ماشالله تلگرام و لاین و ... اجازه نمیدن کسی طرف انجمن بره و وقت بگذرونه . با همه اینا مدیر بیاد کلی زحمت بکشه و به هیچی ختم شه . هر کسی باشه میبنده و میزاره میره . حالا خوبه اینجا هست و گاهی بچه ها همدیگه رو میبینن.

اون زمون فقط انجمن بود دیگه از پنج نفر هم یکی یاهو مسنجر داشت والسلام خخخخ

ولی باز همینم خوبه . خدا رو شکر . وقتی آدم میاد بچه ها رو میبینه کلی ذوق توی دلش جمع میشه ولی نمیشه بیرون ریخت خخ

انشالله هم شما و هم همه بچه های کومه چه جدید چه همگی در پناه خدا سالم و سلامت باشن . برای همه آرزوی موفقیت میکنم.

خاطرات خوب هیچوقت فراموش نمیشن .

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست

هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود

صحنه پیوسته بجاست

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

حق دارین
انصافا خودم هم خیلی قول برگشت داده بودم و بد قولی کردم
ولی همین که به قول شما دیدم هنوز چندتا از بچه ها هستن خیلی خوشحال شدم
امیدوارم چه دوستانی که الان هستن چه دوستانی که قبلا بودا هرجا هستن خوشحال و موفق باشن
+4 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (1.9k امتیاز)
عجیبه خیلی عجیبه

5 ماه پیش که کومه بلود هر روز سر زدم  هیشکی از کاربرای قدیمی نبودن اسمون . ادمیرال. سعید . و.... همین حالا که کومه  خراب شده همه برگشتن خوب اگه اون موقع میومدین بهتر بود

|||

والا اینماه من سه ساله شدم ام کومه اینطور شد
متاسفانه سپهرجان من واسه قسمتی که مدیرش بودم خیلی تلاش کردم،ولی فایده نداشت،از اونجا که طرفدارهای اون بخش رفته بودن و منم دست تنها بودم و رنج سنی اعضا هم خیلی کم شده بود تلاش هام جواب نداد (طبیعی که آدم دل سرد بشه)، بعد هم که شدیدا درگیر درسها شدم و نتونستم مثل قبل فعالیت کنم،خیلی از اعضای قدیم کومه به خاطر مشغله های مشابه (درس و سربازی و... ) مدتی از کومه فاصله گرفتن ولی انتظار نمیرفت این همه طرفداراش کم بشه،کسانی که مطالب واقعا خوب و جدید ارائه میدادن هم خیلی کم بودن ولی خود من فکر نمیکردم وقتی یکم سرم خلوت بشه و بیام کومه از حالت فروم درامده باشه
در هر حال کم کاری خودمون بود،نمیشه انکار کرد و شما هم حق داری
0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط

من هستم عزیز دلم نگران نباش.

دوستان به نظرتون به چه سایتی برای خرید ممبر تلگرام و خرید ممبر ایرانی واقعی و یا خرید ممبر بصورت اد اجباری با قیمت ارزان میتونم اعتماد کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

بازی آنلاین | online games دیجی ابزار وسایت | فروم
...