سلام ، انجمن کومه به دلایلی(سوالی هست از قسمت ارتباط با ما بپرسید) اقدام به تغییر کلی ساختار انتشار مطلب نموده است.

فیس بوک فارسی کومه (دلنوشته های کومه ای ها)

+9 امتیاز
17,874 بازدید
سوال شده تیر 17, 1394 توسط coome (3,190 امتیاز)

سلام به همه اعضای سایت کومه

خوب توی این قسمت که اسمش فیس بوک کومه یا دلنوشته ها هست میتونید مثل فیس بوک کامنت ها(کومنت ها) و دلنوشته ها و مطالبی که از جایی خوندید و براتون جالب بوده یا به نوعی دل نوشته محسوب میشه  و حتی اگه خنده دار هم بوده براتون رو اینجا قرار بدید تا همه بینندگان و برو بچه های کومه و شاید، همه ی هم زبونامون ببینن و لذت ببرند و لایک کنن Smile

قرارداد : ما به هر یادداشتی(دلنوشته،مطلب طنز،وهر چیز فیس بوکی) که توی اینجا یعنی  فیس بوک کومه میزاریم میگیم کومنت.

نکات مهم :

– هر کومنت رو جداگانه بنویسید و ارسال کنید.

کومنت ها بعد از تایید مدیر بخش در سریعترین زمان نمایش داده میشه.
-از کومنت ها  خیلی خفن و غیر قابل انتشار،بی مفهوم مثل : موافقم،منم همینطور و..،جلف Smile و خلاف قوانین کومه پرهیز کنید چون تایید نمیشه!Smile

-از شکلک گذاشتن زیاد و بی مورد و همچنین حرفای نامربوط و توهین پرهیز کنید چون تایید نمیشه!

-دوستان حتما جلوی اسمتون مثل مثالی که زده شده سن و شهر رو بنویسید.(این نام کاربریتون محسوب میشه)

-میتونید هر کومنت رو با زدن لایک (دکمه سبز) مهر تایید بزنید ببینیم کی از همه بیشتر لایک میخوره.

دارای دیدگاه تیر 26, 1394 توسط farnaz15 (4,020 امتیاز)
سلااااااااام همگی مخصوصا به اق مدیر اخه چرا کومه رو اینطوری کردی ادم غریبی میکنه اصن یجوری شده
دارای دیدگاه تیر 26, 1394 توسط farnaz15 (4,020 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
سهلاااااااااااام سهلاااااااااااااااام کی با بنــــــــــــــده دوست میشه ؟؟ ها کــــــــــــــی ؟؟بیاد خودشو معرفی کنه ممنون
دارای دیدگاه مرداد 29, 1394 توسط کیریستال (120 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
من باهات دوست میشم
دارای دیدگاه مرداد 29, 1394 توسط کیریستال (120 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
سلام......کی با من دوست میشه
دارای دیدگاه مرداد 29, 1394 توسط love lorn (20,020 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
سلام من باهات دست میشم کیریستال
دارای دیدگاه شهریور 9, 1394 توسط کیریستال (120 امتیاز)
ممننون

61 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 11 مرداد 1396 توسط بی نام
Salam

Ke ba man Dost mishe❤️❤️

228 سوال

1,008 پاسخ

677 دیدگاه

320 کاربر

2 نفر آنلاین
0 عضو و 2 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 229
بازدید دیروز: 369
بازدید کل: 611015

کاربران برتر

به کومه خوش آمدید, اینجا مکانیه برای پرسش سوال یا انتشار مطلبی که بخواهید دیگران با شما هم فکری و مشورت کنن!
...