کاربران عزیز لطفا به فروم کومه بپیوندید به تالار کومه بپیوندید
سلام ،برای دستابی انجمن کومه به آدرس coome.ir بیایید.
+15 امتیاز
3.3k بازدید
سوال شده توسط (22.4k امتیاز)
گراسمان دراغوشش خورشیدرادارد    بایدبداندکه زمین درخویش حسین رادارد             گراسمان به وجودماه درخویش میبالد   بایدبداندکه زمین به وجودقمربنی هاشم درخویش میبالد     گرنورچشم اسمان سیاره هاست   بایدبداندکه نورچشم زمین علی اکبروعلی اصغراست    گرزینت اسمان به سیاره هاست       بایدبداندکه زینت زمین به رقیه وزینب کبری است  
دارای دیدگاه توسط (760 امتیاز)
این سوال خوبی بود به نظرم ما هم بیشتر از استعداد های خودمون نظر بخوایم بهتره
دارای دیدگاه توسط (560 امتیاز)
عالی بود افرین موفق باشی
دارای دیدگاه توسط (100 امتیاز)
اوففففففف عالی بود
منم شعر میگم ولی نه اینجوری.یه دونه هس 16اذرواس روزه دانشجوئه.حالایه بارمیزارم

57 پاسخ

+10 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (760 امتیاز)
عالی بود افرین
دارای دیدگاه توسط (22.4k امتیاز)
ممنونم  لطف دارید
+8 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (7.3k امتیاز)
توهم یه پا شاعری هاااااااااااااااااااااا شعرات خیلی قشنگه
+11 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (22.4k امتیاز)
سینما پرشده دیگه بلیطی واسه مانیست                    تواین شهرغریب دیگه جایی واسه مانیست               اونیکه رفتنیه بایدبره راه برگشتی  نیست            اونیکه دله عاشق روشکسته اصلا ادم نیست                 تواین شهرسودوکورحتی دیواری نیست              واسه دله عاشق مامداوایی نیست                        اسمون دیگه ابی رنگ نیست                 دله ادم های این شهرصاف و یک رنگ نیست                دیگه فرشته ای تواسمون نیست                            دیگه تودنیا عاشق واقعی نیست                  برای دله غم دارما دیگه مداوایی نیست               توشهرعاشقی دیگه جایی واسه مانیست                       توشبهای تاریکخوابی واسه چشمان مانیست               خنده برلبان مامجازنیست                همه میگن دله ماعاشق نیست     یکی نیست که بگه عاشقی به ظاهرنیست                 تواین جامعه دیگه واسه فرداامیدی نیست                       بعدرفتن توکسی جویای حال مانیست                      رفتن وفداشدن کاراسونی نیست     اماواسه دله عاشقه ماپروایی نیست
+8 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (6.6k امتیاز)

خدایی قشنگ بود . ادامه بده موفق میشی

ممنون  دوست گرامی که بهم امیدمیدید
+10 امتیاز

یه عالمه سوال توذهنمه     برای پاک کردنشون اینجا اخرخطه                 دنبال رفیق بامرام نگرد             اخه دنیا رفاقتش همینه    یکی باهات خوب تا میکنه یکی بد               مهم اینکه این چند روز   دنیا باهات چه هاکرد        توداستان ما خبری ازدهگان فداکار وچوپان دروغگونیست                        همه ی حرف های ما به ظاهر واقعیست                  توحرف های مردم خبری ازمعرفت نیست                        واسه ی ماهم تواین شهر غریبه دیگه جایی نیست                  ببین رودیوارکی یادگاری نوشتیم                کسی که هیچ یادی ازمادراو نیست            دیگه توداستان ماخبری ازلیلی نیست         درواقع مجنونی به دنبال لیلی نیست           اخه یکی نیست که به مابگه؟             این وسط مفهوم عشق وعاشقی چیه؟               خب نمیخادکسی بگه عشق چیست      اخه همه ی عشق هاکه واقعی نیست            تودله شکسته ی ما   حتی واسه پرنده ی پرشکسته دیگه جایی نیست         اره شعرردیف وقافیه میخاد          اماحرفه دل که قافیه شناس نیست

+9 امتیاز

کاش مجزات زندگی دوری ازتو نباشه      کاش لحظه های خوش زندگی بی تونباشه           کاش این همه سختی ودوری بی ثمرنباشه            کاش لحظه ای این دله من بی تونباشه        کاش چشمای پاکت جزمن ماله کسی نباشه      کاش همه ی وجودم قربونیه چشات شه       ازکاش وافسوس نبرد این دله من هیچ سودی        اماکاش روزی پایان یابداین همه کاش ها        ببخشیددیگه نصفه شبه وتواین لحظه انتظاربیشتری ازم نداشته باشید

+8 امتیاز

دلم نازی دارد که خریدارندارد           تواین دنیای واهی  گذرگاهی ندارد             به بنبست رسیدم وراهی ندارم             تو کوچه پست کوچه های عشق جایی ندارم

+7 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (20.1k امتیاز)

واقعا خیلی قشنگ بود 

ممنونم لطف دارید
+9 امتیاز

امشب دلم بازگرفته       انگاربازدلم هواتوکرده           چشام به انتظاردیدن نگاه ماه تو               بازتواسمان بی ستاره تنهایی سرمیکنه        درفراق یارماندن سخته   چشم به محبت اودوختن بدتره       به اونیکه اصلاوفانداره           طبیب دله وخبرنداره

دارای دیدگاه توسط (20.1k امتیاز)
واقعا خیلی شعرای زیبایی میگید امیدوارم موفق باشید
ممنونم نازنین جون
هنوز شعر جدیدی نگفتی؟؟؟؟؟
خوب الن میگم
+7 امتیاز

یادته گفته بودی دوستم داری     تانفس اخرت به فکرمی      یادته گفته بودی عشق من وتوحدومرزی نداره            یادته گفته بودی توتنهاامید زندگیمی بی تومیمیرم     اماحالا تنهام گذاشتی ورفتی     تونگاهت عشقی نیست       شعرهام دیگه قافیه دارنیست    بدون توزندگی اصلابی معنیست   ریختن اشکام بی دلیل نیست    مقصرنگاه های سردم تقصیردیگری نیست      دله شکستم ترمیم پذیر نیست    زبان تلخم عوض شدنی نیست      دروغات باورکردنی نیست     تودستات گرمیه عشق  نیست 

ممنون که بازم شعر گفتی یعنی هر وقت که بخوای همون موقع می تونی بگی؟؟؟؟؟؟
+6 امتیاز
اره نازنین جون
چه باحال کاشکی ما هم اینجوری بودیم
+5 امتیاز
خوب  توهم میتونی بگی فقط همت میخادواراده
+6 امتیاز
چشمانم دیگر سوندارند      نگاهم جزحسرت چیزی ندارد         دلم جزبی وفایی ازتوخاطره ای ندارد       یادروزهای باتوبودن جزتلخی چیزی ندارد     اشک های جاری ازچشمانم بهاندارد                توراادمی خواندن جایی ندارد
+5 امتیاز
اگه بد هم باشه ببخشید اخه دلم پرشده بودبایدخالیش میکردم
من عاشق این شعراتم آفرین
+5 امتیاز
قابل شمارونداره
لطفا بازم شعر بگو
+7 امتیاز

کسی که عاشق بودم دیگه دوسم نداره      اونی که واسش میمردم محلم نمیذاره       نگوکه ازاول عاشقم نبوده             همه ی حرفاش جزدروغ نبوده       نمیگم اززندگی سیرم چون ارزششونداره             میگم  حال وروزم خداروشکرخوبه     

ممنون که شعر گفتی خیلی شعراتو دوست دارم
درواقع من ازشما ممنونم که تحملم می کنید
این حرفا چیه شیوا جونم این چه حرفیه اتفاقا خیلی خیلی قشنگ هستن
گریه ای که دیدی برا اینه که امروز حالم خیلی بد بود یعنی روز خیلی بدی رو شروع کردم و حسابی داغونم
+6 امتیاز

انکه هیچ کس نرسدبه وقارش رقیه بود    انکه هیچ بشری نرسید به جمالش علی اکبربود       انکه هیچ کس نرسید به شجاعتش ابولفضل عباس بود    انکه هیچ کس نرسید به شجاعتش علی اصغربود    اونیکه رسیدبه کربلا عاشق بود      عاشق حسین ودینش بود

عالللللیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود ممنون عزیزم
دارای دیدگاه توسط (16.6k امتیاز)
عالی عزیزم

ممنونم از همتون
+4 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (13.1k امتیاز)

خیلی شعرات رودوست دارم یعنی عاشق شعرات شدم لطفا بازم شعربگو

+4 امتیاز
ممنونم لطف داری
آره منم عاشق شعراتم خوب بازم شعر بگووووووووووووووووووووووو
+6 امتیاز

به چشمانم میگویم گریه نکن      به دلم میگویم به اون وفانکن    اماافسوس نه دل دست بردار اوست          نه چشمانم تاب دوری اوست    

خیلی عالیه بازم ادامه بدی آخرش به یه جایی میرسی از بس شعرات عالی هستن دوست گلم
دارای دیدگاه توسط (13.1k امتیاز)
عالی بود فوق العاده بود دختر عموی شاعرم
دارای دیدگاه توسط (14.9k امتیاز)
خیلی عالیه شیوا جووووووووووووونم بازم بگو
باشه چشم بازم میگم ابجی جونم
پس کو چرا نمیگی؟؟؟؟؟
بازی آنلاین | online games دیجی ابزار وسایت | فروم
...