امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاردستی حیوانات
در این جا کاردستی های زیبا و جالبی با استفاده از قوطی های خالی آلومینیومی، آموزش داده می شود. در این کاردستی که جزو کاردستی های بازیافتی ما است، درست کردن حیواناتی مثل گاو، خرس و خوک یاد داده می شود.

مواد لازم برای درست کردن این کاردستی:

قوطی آلومینومی خالی ( مثل قوطی نوشابه) ، شسته شده و خشک شده

اسپری رنگ و رنگ اکلریلیک

قلم مو و گوش پاک کن

ورق فومی

کاغذ رنگی

چشم عروسکی

چسب

ابتدا به آرامی و با دست بدنه قوطی را فشار دهید تا شبیه شکل بالا خم شود، به طوریکه سوراخ قوطی – یا دهان حیوان - رو به بیرون قرار بگیرد.

حال بدنه حیوان را با اسپری رنگ کنید و اجازه دهید تا خشک شود. سعی نمایید با اسپری لایه نازکی ار رنگ را روی قوطی بپاشید و در صورت نیاز پس از خشک شدن یک بار دیگر این کار را تکرار کنید.

در این مرحله با استفاده از گوش پاک کن و رنگ اکریلیک روی بدن خوک را شبیه شکل با تصاویر زیبا بپوشانید.

سپس مشابه تصویر گوشها ، دست ، پا و دم گاو یا خوک را با استفاده از ورقهای فومی بیرید و روی قوطی بچسبانید. این فوم های کاردستی را می توانید از لوازم تحریر فروشی ها تهیه نمایید .

در صورتیکه این فوم ها در دسترستان نبود می توانید به جای آن از مقوا استفاده کنید. همین کار را برای خالهای گاو انجام دهید.

حال با استفاده از چشمهای عروسکی یا منجوق، چشمها و سوراخ بینی حیوان را درست کنید. در زیر تصویر دیگری از این کار دستی زیبا و جالب که به شکل خرس است، نشان داده شده است.

امیدواریم این کاردستی های جالب را با استفاده از دور ریختنی ها درست کنید و به کودکان عملا دوستی با طبیعت را آموزش دهید.

اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه‌ای را بالا ببری
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.AliReza ، elahe ، negar ، * NeyMaR *
مرسی فقط حیف ا بچه کوچیک تو خونمون نداریم...سرم خلوت شد یکی واس خودم درست میکنم;);) شکل چشمک نداریم؟!!!
راستی فاطمه امضات خیلی قشنگه
پاسخ
خیلی ممنون فاطمه خانوم

اگه مثل بقیه نباشیو تو این بخش کودکستان کومه فعال باشی مدیر این بخش میشی
[تصویر:  13779593571.jpg]
وقتی فایده ای نداره . غصه خوردن واسه چی / واسه عشقای تو خالی ساده مردن واسه چی
اگه خواسته یا ناخواسته،به عمد یا به سهو به کسی ظلم کردم یا دل کسیو رو سوزوندم حلال کنید لطفا...
پاسخ
الان با منی یا فاطمه؟!
پاسخ
فکر کنم با من بود .
خواهش میکنم
اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه‌ای را بالا ببری
پاسخ
بله منظورم فاطمه خانوم بود
[تصویر:  13779593571.jpg]
وقتی فایده ای نداره . غصه خوردن واسه چی / واسه عشقای تو خالی ساده مردن واسه چی
اگه خواسته یا ناخواسته،به عمد یا به سهو به کسی ظلم کردم یا دل کسیو رو سوزوندم حلال کنید لطفا...
پاسخ
واسه منم درست کنید بزارم رو میز توالتم
پاسخ
ممنوووووووووووووووووونGoldy22
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کاردستی های پارچه ای زیبا برای بچه ها |♭ß ∀ᔕᔕᴀ| 0 284 ۰۵-۲۹-۱۳۹۲، ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: |♭ß ∀ᔕᔕᴀ|
  آموزش کاردستی آتش نشان Hunter 0 182 ۰۵-۱۳-۱۳۹۲، ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hunter
  آموزش کاردستی کلاه دلقک Hunter 0 937 ۰۵-۱۱-۱۳۹۲، ۱۱:۵۰ ق.ظ