هشدار با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.
تالار و انجمن های سرزمین مجازی کومه
خوش آمدیدعضویت
سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. [برای استفاده از تمامی امکانات انجمن وارد شده و یا عضو شوید.]
باسلام مهمان گرامی ، خوش آمدید
لطفا برای استفاده کامل از انجمن عضو شده و یا وارد شوید.

تالار و انجمن های سرزمین مجازی کومه

انجمن های تفریحی علمی کومه،خلوتگاه تراوشات اعضای کومه

دانلود رمان ارمیا (رضا امیر خانی)
زمان کنونی: ۵-۲-۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mr.AliReza
آخرین ارسال: ara$
پاسخ: 4
بازدید: 4149

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mr.AliReza آفلاین

مدیر کل کومه
پروفایل شما
اعتبار:
366
حالت من: انتخاب نشده

موسیقی مورد علاقه من :
سپاس ها 5353
سپاس شده 9461 بار در 3915 ارسال

درآمد: 2,968.25 جینگول
ارسال: #1
دانلود رمان ارمیا (رضا امیر خانی)
ارمیا. رضا امیرخانی. چاپ اول 1374. نشرسمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان). چاپ چهارم 1386. سوره مهر

[تصویر:  2803_orig.jpg]
دانشجوی جوانی برخلاف نظر خانواده‌ی مرفه‌اش، تصمیم می‌گیرد به جبهه برود. هنگام ثبت‌نام با جوانی به نام "مصطفی" آشنا می‌شود که رزمنده‌ای است از جنوب شهر تهران. این آشنایی تاثیر زیادی بر او می‌گذارد. آنها با هم به جبهه می‌روند و مصطفی در آنجا به شهادت می‌رسد و این اتفاق تأثیر شگرفی بر "ارمیا" می‌گذارد.

پس از مدتی جنگ به پایان می رسد و ارمیا به خانه‌ی خود باز می‌گردد، ولی یاد و خاطره‌ی مصطفی هنوز با اوست. و در عین حال پایان جنگ و دوری از محیط معنوی جبهه‌ها دلتنگی‌اش را دوچندان می‌کند. ارمیا همیشه مصطفی را درنظردارد و نمی‌خواهد به جز یاد او چیزی به ذهنش خطور کند. در واقع مصطفی برای او نماد همه‌ی خوبی‌هاست.

مجموعه این عوامل باعث می‌شود که حتی به دانشگاه خود که زمانی در آن جزو بهترین‌های رشته عمران بوده است بازنگردد، زیرا فاصله‌ی زیادی میان فضای جبهه و آنچه در جامعه می‌گذرد، می‌بیند و تحمل این تفاوت برای او غیرممکن است. دست آخر تصمیم می‌گیرد که به جنگل پناه ببرد.

خانه‌ی پدرش را ترک می‌کند و در خطه‌ی شمال، در معدنی شروع به کار می‌کند. روزی خبر ارتحال حضرت امام(ره) را از رادیو می‌شنود؛ با شتاب به سوی تهران حرکت می‌کند و در مراسم تشییع پیکر مطهر امام در اثر ازدحام جمعیت جان به جان آفرین تسلیم می‌کند و در همان حال مصطفی را می‌بیند که آغوش بازکرده، او را به خود می‌خواند.

ارمیا درطول داستان دائم به دنیای ناشناخته‌ها پا می‌گذارد. چه در بسیج، چه در جبهه و چه در شمال و معدن، دنیایی که قبلاً هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره‌ی آن نداشته است. با اینکه فاصله‌ی آشنایی ارمیا با مصطفی تا شهادت او، بیش از شش ماه نیست؛ ولی همین همراهی کوتاه مدت، تاثیر عمیقی بر ارمیا می‌گذارد. به‌طوریکه عاشق می‌شود و عارف مسلک پیش می‌رود. دنیای خود را با مصطفی یکی می‌بیند و هرگز نمی‌خواهد از یاد او جدا شود.

مصطفی، همچون پیر و مراد، در تمام زندگی او تسری یافته و جدایی‌ناپذیر است. کسی را مثل مصطفی نمی‌بیند و نمی‌یابد. او تنها موجود خاکی روی زمین است که می‌تواند به او اعتماد کند، چون او بیندیشد و مانند او زندگی کند. به همین دلیل، ناسازگار با هر وصلتی، منزوی و جامعه‌گریز می‌شود. از دوستان، خانواده، دانشگاه و شهر می‌برد و صحرا و کوه تنها مأمن او می‌شود. اما چرا؟.................

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاي Mr.AliReza :

[تصویر:  13779593571.jpg]
وقتی فایده ای نداره . غصه خوردن واسه چی / واسه عشقای تو خالی ساده مردن واسه چی
اگه خواسته یا ناخواسته،به عمد یا به سهو به کسی ظلم کردم یا دل کسیو رو سوزوندم حلال کنید لطفا...
۱۱-۱۹-۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ عصر
وبگاه
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط mozhde ، elahe ، PrinCesS ، ara$
آگهی
زهراال آفلاین

**
اعضای انجمن

اعتبار:
0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

درآمد: 61.02 جینگول
ارسال: #2
RE: دانلود رمان ارمیا (رضا امیر خانی)
سلام. چطور میشه این کتاب ارمبا رو دانلود کرد؟ هر چی می گردم پی گزینه دانلود یا دریافت پیدا نمی کنم!!!!
۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ عصر
جستجو
نقل قول
Mr.AliReza آفلاین

مدیر کل کومه
پروفایل شما
اعتبار:
366

موسیقی مورد علاقه من :
سپاس ها 5353
سپاس شده 9461 بار در 3915 ارسال

درآمد: 2,968.25 جینگول
ارسال: #3
(۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ عصر)زهراال نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. چطور میشه این کتاب ارمبا رو دانلود کرد؟ هر چی می گردم پی گزینه دانلود یا دریافت پیدا نمی کنم!!!!

سلام
فکر نکنم دانلود بتونی کنید
باید برید تو همون وبلاگی که معرفی کردیم و همونجا بخونید
امضاي Mr.AliReza :

[تصویر:  13779593571.jpg]
وقتی فایده ای نداره . غصه خوردن واسه چی / واسه عشقای تو خالی ساده مردن واسه چی
اگه خواسته یا ناخواسته،به عمد یا به سهو به کسی ظلم کردم یا دل کسیو رو سوزوندم حلال کنید لطفا...
۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۶:۲۳ عصر
وبگاه
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط mozhde ، HALE
ara$ آفلاین

**
اعضای انجمن

اعتبار:
0
سپاس ها 1
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

درآمد: 273.08 جینگول
ارسال: #4
سلام .
اگه نمیشه دانلود کرد خوب عنوان تاپیک رو عوض کنید .
آخه نوشتید دانلود
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۸-۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ عصر، توسط ara$.)
۱۱-۱۸-۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ عصر
جستجو
نقل قول
پاسخ جدید 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Heart رمان یه سفر عاشقونه...نوشته ی خودم پونه 0 39 ۴-۸-۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: پونه
  رمان هیچ کسان 2(دژاسو) QuEeN-HaStI:| 66 299 ۱۲-۲۹-۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ صبح
آخرین ارسال: QuEeN-HaStI:|
  دانلود PDF کتاب داستان مجاهد | نسیم حجازی ara$ 0 62 ۱۲-۱۴-۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: ara$
  دانلود رمان ارث بابابزرگ | nazila love و دل آرا دشت بهشت کاربر نودهشتیا ΞMahtabΞ 0 100 ۱۲-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: ΞMahtabΞ
  دانلود رمان روزای بارونی |هما پوراصفهانی PrinCesS 1 158 ۱۲-۱-۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ΞMahtabΞ

پرش به انجمن: