کاربران عزیز لطفا به فروم کومه بپیوندید به تالار کومه بپیوندید
سلام ،برای دستابی انجمن کومه به آدرس coome.ir بیایید.
+10 امتیاز
875 بازدید
سوال شده توسط (22.4k امتیاز)
ساقیادلم دست دلبری است                                  که خبری ز آن نرسیدبرمن                     رفت وبارفتنش                       بی چاره کرداین دل من                      زین پس قدایی عشق کنم                          تاکه کندنگاهی بردل من                                                             اگه شعرم اشکالی داره ممنون میشم  اگه اشکالاتشوبگین
دارای دیدگاه توسط (22.4k امتیاز)
لطفا اشکال هاشوبگین   ممنون میشم
دارای دیدگاه توسط (16.6k امتیاز)
به نظرم شعرهای زیبات رو همه رو تو یه موضوع مرتب بزار و هروقت شعر جدیدی به ذهنت رسید تو همون موضوع به صورت پاسخ ارسال کن
هروقت کسی دیدگاهی داشت میزاره
 شعرهات زیبان
موفق باشی
باشه  همین کارومیکنم ممنون که نظردادی

11 پاسخ

+5 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (7.3k امتیاز)
من خیلی در این زمینه اطلاعاتی ندارم ولی به نظرم خوبه
ویرایش شده توسط
ممنونم این ازلطف شماست
+5 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (6.6k امتیاز)

شعرات واقعا  عالیه  خیلی خوب ورمانتیکه........................

بازهم ممنون کیمیاخانوم
–4 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (2.7k امتیاز)
سلام باب. به نظرم کمی کلی بافی کرده اید. درضمن شعرتان سرهم بندی شده و عاریتی است. برای مثال، ساقی واقعاً در میانه ی این شعر کاره ای نیست اما انگار با خودتان گفته اید خوب است بگذارم یک عدد ساقی توی شعرم باشد چون شاعران دیگر هم پیش از این ها با ساقی گپ زده اند! سرجمع معلوم نیست شعرتان می خواسته صدایی ساده و تازه و نثرگونه داشته باشد یا با شعر قدیمی مسابقه بدهد. آن شعرهای قدیمی خوب بوده اند ولی یک بار قبلاً گفته شده اند، از قلم دیگران. شما هم می توانید شعر خودتان را بگویید تا اصالت داشته باشد.
سلام دانیال منظورتوگرفتم میدونم این مشکل اساسی شعرهای منه اما این شعررودوسال پیش گفتم  اون موقع تازه وارد بودم اما الان به نظرم بهتر شده  وچون من فقط شعرهای حافظ رومیخونم تحت تاثیراون قرارگرفتم الان خودمم نمیدونم شعرنوبگم یاشعرقدیمی
دارای دیدگاه توسط (6.6k امتیاز)
اقا دانیال شما در این زمینه اطلاعات دارید که اینجوری ایراد میگیرید
نمیدونم اقادانیال اطلاعات دارن یانه من نخواستم حرفاشوبی اهمیت بدونم ولی اقادانیال نمیدونم چراهمه اینجورین مشکل من اینکه حرف دلمومیزنم هرچی ازدلم بگذره مینویسم کاری هم بامعنی واینهاندارم همین که خودم منظورشعرهامومیدونم کافیه واسم امابازم ممنون ازشما وهمه که تحملم میکنید
شایدیه خورده تندحرف زدم معذرت میخام ازهمه اقادانیال ببخشیددرضمن منظورم ازساقی دنیابوده تواون لحظه که این شعررومیگفتم جزدنیاکسی روواسه شکایت پیدانکردم
+3 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
من هم ناراحت شدم که شما رو ناراحت کردم، باب.

راجع به اطلاعات داشتن یا نداشتن، یعنی چی این پرسش؟! من هم مثل همه ی اونا که بهشون برخورده فقط نظر دادم یعنی که سلیقه مو ابراز کردم یعنی من هم به سهم خودم حرف دلمو زدم.

موضوع اینه که شعر گفتن و شعر برای من جالبه، مهمه. شجاعت می خواد که آدم شعر دو سال پیش خودشو به دیگران نشون بده! فقط باب جان، شجاعت داشتنو ادامه بدید! نه از حرف من پریشون احوال بشید لطفاً و نه تعریف و تمجید رو ملاک قرار بدید. فقط شعر بخونید، قدیم و جدید، و نوشتن رو کنار نگذارید.
بابا شما هادوست من هستیدمن اصلا ازنظرکسی ناراحت نمیشم خیلی هم خوشم اومد که واقعاوقت گذاشتیدودرموردش فکرکردید بی خیال  ازتون واقعاممنونم دوست خوبم
+3 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (22.4k امتیاز)
به نظرشما دوستان گرامی انتخاب همسرازروی عشق بهتره یاازروی ثروت وپول طرف مقابل
+4 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (22.4k امتیاز)
اشک هایی که از چشام جاری میشه تقصیرتونیست               دلی که شکسته شده ترمیم پذیر نیست               درسته که عاشقی رسوایی میاره                   اما این ابروی رفته برگشت پذیرنیست
دارای دیدگاه توسط (13.1k امتیاز)
عالی بود دختر عموی شاعرم.
+4 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (20.1k امتیاز)

من چیز زیادی از شعر سر در نمیارم ولی ب نظرم خوب بود 

بازم ممنون
دارای دیدگاه توسط (20.1k امتیاز)
خواهش می کنم
خجالت میدی ها
دارای دیدگاه توسط (20.1k امتیاز)